


-42 %



HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 9D124U8
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.50kg
975.89€ (1,908.67лв.)
1,672.94€ (3,271.99лв.)
без ДДС: 813.24€ (1,590.56лв.)
![]() |
12 x 92.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, 9D124U8
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, цена HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, оферти HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, ревю HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, промоция HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked мнения
, HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP EliteBook 650 G9 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 9D124U8 характеристики
, Hewlett-Packard 9D124U8 спецификации
, Hewlett-Packard 9D124U8 review
, Hewlett-Packard 9D124U8 сравнение
, Hewlett-Packard 9D124U8 отзиви
, Hewlett-Packard 9D124U8 намаление
| Configurable TDP-down: | 12 W |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model: | i7-1255U |
| Processor cores: | 10 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor boost frequency: | 4.7 GHz |
| Processor cache type: | L3 |
| Discrete graphics card: | Yes |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Non-ECC: | Yes |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Product type: | Laptop |
| Original brand name: | HP |
| Product colour: | Silver |
| AC adapter power: | 45 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 234 mm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Width: | 359 mm |
| Bluetooth version: | 5 |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Mobile network connection: | Yes |
| WWAN: | Y |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Package depth: | 520 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Package width: | 69 mm |
| Stylus pen: | No |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 39.6 cm |
| Touchscreen: | No |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| LED backlight: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of microphones: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express |
| SD memory card reader: | Not |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Smart card reader: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| Charging port type: | DC-in jack |
| HDMI version: | 2.0 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| MicroSIM card slot: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Keyboard backlit colour: | White |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Pointing device: | Clickpad |
| Number of speakers: | 2 |
| HP Support Assistant: | Yes |
| HP segment: | Business |
| HP front camera: | HP Webcam HD IR |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP Smart AC Adapter: | Yes |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| Sustainability compliance: | Yes |






