













HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMHP-KOP1121
- Тегло: 7.75kg
- SKU: KOMHP-KOP1121
702.59€ (1,374.14лв.)
без ДДС: 585.49€ (1,145.12лв.)
![]() |
12 x 66.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, KOMHP-KOP1121
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, цена HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, оферти HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, ревю HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, промоция HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, онлайн магазин HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, поръчай HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black мнения
, HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, гаранция HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, бърза доставка HP Elite 600 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1121 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1121 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1121 review
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1121 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1121 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1121 намаление
EAN: 197498701875
MPN: 6U4Q5EA
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-12500 |
| Bus type | DMI4 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor frequency | 3 GHz |
| Processor threads | 12 |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cores | 6 |
| Processor cache | 18 MB |
| Maximum turbo power | 117 W |
| Performance cores | 6 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Performance-core base frequency | 3 GHz |
| Processor base power | 65 W |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Product colour | Black |
| Chassis type | Tower |
| Introduction year | 2023 |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power supply | 260 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Package height | 499 mm |
| Weight | 6.15 kg |
| Package width | 287 mm |
| Depth | 308 mm |
| Package weight | 8.87 kg |
| Height | 155 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Width | 337 mm |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna type | 2x2 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Password protection | Yes |
| Password protection type | BIOS |
| Password protection type | Power on |
| Password protection type | User |
| Motherboard chipset | Intel Q670 |
| Product type | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Audio chip | Realtek ALC3252 |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Display included | No |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Pre-installed software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; McAfee LiveSafe™; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HPX for CMIT |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD memory type | TLC |
| SSD capacity | 512 GB |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Line-out | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Line-in | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| HDMI version | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Keyboard type | USB |
| HP segment | Business |
| HP Security tools | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP Client Management Script Library (download) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| HP Support Assistant | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 40 x 49 x 29 cm
Weight: 7.75 kg

