





















HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERHP-KLA0075
- Тегло: 1.67kg
- SKU: PERHP-KLA0075
135.41€ (264.84лв.)
без ДДС: 112.84€ (220.70лв.)
![]() |
12 x 12.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, PERHP-KLA0075
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, цена HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, оферти HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, ревю HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, промоция HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, онлайн магазин HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, поръчай HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard мнения
, HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, гаранция HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, бърза доставка HP 965 BLK Ergonomic Wireless Keyboard
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard PERHP-KLA0075 характеристики
, Hewlett-Packard PERHP-KLA0075 спецификации
, Hewlett-Packard PERHP-KLA0075 review
, Hewlett-Packard PERHP-KLA0075 сравнение
, Hewlett-Packard PERHP-KLA0075 отзиви
, Hewlett-Packard PERHP-KLA0075 намаление
EAN: 197192177747
MPN: 7E756AA
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Wireless range | 10 m |
| Backlight | No |
| HP segment | Business |
| Product colour | Black |
| Keyboard battery type | AA |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Power source type | Battery |
| Weight | 926 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 398.77 x 233.57 x 39.2 mm |
| Keyboard weight | 933 g |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Package height | 64 mm |
| Package weight | 1.68 kg |
| Package width | 270 mm |
| Receiver included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Pointing device | No |
| Keyboard keys operating life | 12 million characters |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Key travel distance | 2 mm |
| Country of origin | China |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Connectivity technology | Wireless |
| Recommended usage | Home |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 44 x 6.5 x 27 cm
Weight: 1.67 kg

