





HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 780D9E9#ABB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 9.33kg
143.32€ (280.30лв.)
без ДДС: 119.43€ (233.58лв.)
![]() |
12 x 13.53 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 780D9E9#ABB
, Hewlett-Packard
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, hewlett-packard {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка HP 780D9E9 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Hewlett-Packard 780D9E9#ABB характеристики
, Hewlett-Packard 780D9E9#ABB спецификации
, Hewlett-Packard 780D9E9#ABB review
, Hewlett-Packard 780D9E9#ABB сравнение
, Hewlett-Packard 780D9E9#ABB отзиви
, Hewlett-Packard 780D9E9#ABB намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Detachable stand: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 25 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (max): | 40 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 18 kWh |
| Depth (with stand): | 198.3 mm |
| Width (with stand): | 539.4 mm |
| Height (with stand): | 465.3 mm |
| Weight (with stand): | 6.35 kg |
| Depth (without stand): | 52 mm |
| Width (without stand): | 539.4 mm |
| Height (without stand): | 321.5 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| HP segment: | Home |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Package depth: | 164 mm |
| Package width: | 595 mm |
| Package height: | 407 mm |
| Package weight: | 9.33 kg |
| Response time: | 1 ms |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 1280 x 720 (HD 720), 1024 x 768 (XGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 720 x 400, 1440 x 900 (WXGA+), 640 x 480 (VGA), 1600 x 900, 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA) |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | Full HD |
| Pixel pitch: | 0.28 x 0.28 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 10000000:1 |
| Horizontal scan range: | 30 - 210 kHz |
| Touchscreen: | No |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Vertical scan range: | 60 - 165 Hz |
| Display diagonal (metric): | 60.5 cm |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Colour gamut: | 90% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Anti-glare screen: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Surface hardness: | 3H |
| Haze rate: | 25% |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | No |
| Height adjustment: | 10 cm, Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | No |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Audio output: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | No |
| Width: | 539.4 mm |
| Weight: | 6.35 kg |
| Height: | 321.5 mm |
| Depth: | 52 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1458820 |






