
HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan, Magenta, Yellow – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CN693AE
- Гаранция: 6 месеца
- Тегло: 0.06kg
26.04€ (50.93лв.)
без ДДС: 21.70€ (42.44лв.)
Етикети:
HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, CN693AE
, Hewlett-Packard
, Мастила
, Консумативи & аксесоари
, купете HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, цена HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, оферти HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, ревю HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, промоция HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, онлайн магазин HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, поръчай HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow мнения
, HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow сравнение
, евтин Мастила
, топ Мастила
, най-добър Мастила
, нов Мастила
, hewlett-packard {ucfirst}мастила
, оригинален HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, гаранция HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, бърза доставка HP 704 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge ink cartridge 1 pc(s) Cyan
, Magenta
, Yellow
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мастила
, мастила в българия
, мастила techmag
, онлайн поръчка Мастила
, магазин за Мастила
, топ оферти Мастила
, Hewlett-Packard CN693AE характеристики
, Hewlett-Packard CN693AE спецификации
, Hewlett-Packard CN693AE review
, Hewlett-Packard CN693AE сравнение
, Hewlett-Packard CN693AE отзиви
, Hewlett-Packard CN693AE намаление
| Colour ink type: | Pigment-based ink |
| Printing colours: | Cyan, Magenta, Yellow |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Type: | Original |
| Brand compatibility: | HP |
| Ink type: | Pigment-based ink |
| Storage relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T): | 104 - 140 °C |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 32 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Depth: | 37 mm |
| Package height: | 115 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 37 mm |
| Width: | 113 mm |
| Package width: | 113 mm |
| Package weight: | 60 g |
| Height: | 115 mm |
| Weight: | 40 g |





