



HP 704 Original Black 1 pc(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CN692AE
- Гаранция: 6 месеца
- Тегло: 0.06kg
26.30€ (51.45лв.)
без ДДС: 21.92€ (42.87лв.)
Етикети:
HP 704 Original Black 1 pc(s)
, CN692AE
, Hewlett-Packard
, Мастила
, Консумативи & аксесоари
, купете HP 704 Original Black 1 pc(s)
, цена HP 704 Original Black 1 pc(s)
, оферти HP 704 Original Black 1 pc(s)
, ревю HP 704 Original Black 1 pc(s)
, промоция HP 704 Original Black 1 pc(s)
, онлайн магазин HP 704 Original Black 1 pc(s)
, поръчай HP 704 Original Black 1 pc(s)
, HP 704 Original Black 1 pc(s) мнения
, HP 704 Original Black 1 pc(s) сравнение
, евтин Мастила
, топ Мастила
, най-добър Мастила
, нов Мастила
, hewlett-packard {ucfirst}мастила
, оригинален HP 704 Original Black 1 pc(s)
, гаранция HP 704 Original Black 1 pc(s)
, бърза доставка HP 704 Original Black 1 pc(s)
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мастила
, мастила в българия
, мастила techmag
, онлайн поръчка Мастила
, магазин за Мастила
, топ оферти Мастила
, Hewlett-Packard CN692AE характеристики
, Hewlett-Packard CN692AE спецификации
, Hewlett-Packard CN692AE review
, Hewlett-Packard CN692AE сравнение
, Hewlett-Packard CN692AE отзиви
, Hewlett-Packard CN692AE намаление
| Black ink type: | Pigment-based ink |
| Printing colours: | Black |
| Ink type: | Pigment-based ink |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Type: | Original |
| Black ink page yield: | 480 pages |
| Total amount of recycled materials used for making: | 65% |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 32 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T): | 104 - 140 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Package weight: | 60 g |
| Height: | 115 mm |
| Width: | 113 mm |
| Weight: | 40 g |
| Package height: | 115 mm |
| Depth: | 37 mm |
| Package depth: | 37 mm |
| Package width: | 113 mm |





