



















HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PERHP-MYS0226
- Тегло: 0.20kg
- SKU: PERHP-MYS0226
53.41€ (104.46лв.)
без ДДС: 44.51€ (87.05лв.)
Етикети:
HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, PERHP-MYS0226
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, цена HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, оферти HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, ревю HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, промоция HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, онлайн магазин HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, поръчай HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, HP 695 Rechargeable Wireless Mouse мнения
, HP 695 Rechargeable Wireless Mouse сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, гаранция HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, бърза доставка HP 695 Rechargeable Wireless Mouse
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard PERHP-MYS0226 характеристики
, Hewlett-Packard PERHP-MYS0226 спецификации
, Hewlett-Packard PERHP-MYS0226 review
, Hewlett-Packard PERHP-MYS0226 сравнение
, Hewlett-Packard PERHP-MYS0226 отзиви
, Hewlett-Packard PERHP-MYS0226 намаление
EAN: 196786418884
MPN: 8F1Y4AA
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP segment | Business |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Rechargeable | Yes |
| Power source | Batteries |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 15 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Depth | 61.6 mm |
| Height | 38.3 mm |
| Weight | 88.7 g |
| Width | 108.6 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| AC adapter included | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 179 g |
| Package width | 106 mm |
| Package height | 125 mm |
| Scroll type | Wheel |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Buttons quantity | 7 |
| Purpose | Office |
| Device interface | Bluetooth |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 13.2 x 11 cm
Weight: 0.2 kg
