
HP 655 Original Photo black 1 pc(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CZ109AE
- Гаранция: 6 месеца
- Тегло: 0.06kg
26.96€ (52.74лв.)
без ДДС: 22.47€ (43.95лв.)
Етикети:
HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, CZ109AE
, Hewlett-Packard
, Мастила
, Консумативи & аксесоари
, купете HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, цена HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, оферти HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, ревю HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, промоция HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, онлайн магазин HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, поръчай HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, HP 655 Original Photo black 1 pc(s) мнения
, HP 655 Original Photo black 1 pc(s) сравнение
, евтин Мастила
, топ Мастила
, най-добър Мастила
, нов Мастила
, hewlett-packard {ucfirst}мастила
, оригинален HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, гаранция HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, бърза доставка HP 655 Original Photo black 1 pc(s)
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мастила
, мастила в българия
, мастила techmag
, онлайн поръчка Мастила
, магазин за Мастила
, топ оферти Мастила
, Hewlett-Packard CZ109AE характеристики
, Hewlett-Packard CZ109AE спецификации
, Hewlett-Packard CZ109AE review
, Hewlett-Packard CZ109AE сравнение
, Hewlett-Packard CZ109AE отзиви
, Hewlett-Packard CZ109AE намаление
| Type: | Original |
| Print technology: | Inkjet printing |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752): | 550 pages |
| Black ink cartridges quantity: | 1 |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| OEM code: | CZ109AE |
| Ink type: | Dye-based ink |
| Quantity per box: | 1 pc(s) |
| Brand compatibility: | HP |
| Printing colours: | Photo black |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 80% |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 80% |
| Weight: | 40 g |
| Package weight: | 60 g |
| Package width: | 107 mm |
| Package height: | 115 mm |
| Width: | 107 mm |
| Package depth: | 24 mm |
| Height: | 115 mm |
| Depth: | 24 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 107 x 24 x 115 mm |
| Package dimensions (WxDxH): | 107 x 24 x 115 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial): | 1199.9 x 800.1 x 942.1 mm (47.2 x 31.5 x 37.1") |
| Larger master carton dimensions (WxDxH): | 553 x 227 x 133 |
| Case or master carton quantity: | 45 pc(s) |
| Case or master carton dimensions (W x D x H): | 21.77 x 8.94 x 5.24 mm |
| Empty weight: | 20.76 g |
| Size (imperial): | 10.7 cm (4.21") |
| Package dimensions (W x D x H): | 106.9 x 23.9 x 115.1 mm (4.21 x 0.94 x 4.53") |
| Pallet dimensions (W x D x H): | 1200 x 800 x 942 mm |
| Products per pallet: | 1890 pc(s) |
| Pallet gross weight: | 142.4 kg |





