





HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMHP-KOP1045
- Тегло: 5.63kg
- SKU: KOMHP-KOP1045
845.29€ (1,653.25лв.)
без ДДС: 704.41€ (1,377.71лв.)
![]() |
12 x 79.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, KOMHP-KOP1045
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, цена HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, оферти HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, ревю HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, промоция HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, онлайн магазин HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, поръчай HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO мнения
, HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, гаранция HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, бърза доставка HP 290SFF G9 I5-12400 8GB DDR4 2933 SSD512 DVD UHD GRAPHICS 730 W11PRO
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1045 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1045 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1045 review
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1045 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1045 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1045 намаление
EAN: 196786975226
MPN: 6D323EA
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor threads | 12 |
| Processor cores | 6 |
| Processor cache type | L3 |
| Processor model | i5-12400 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Bus type | DMI4 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Chassis type | SFF |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Product colour | Black |
| Introduction month | 7 |
| Introduction year | 2022 |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply | 180 W |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Weight | 4.2 kg |
| Package width | 196 mm |
| Width | 95 mm |
| Depth | 303 mm |
| Package height | 346 mm |
| Height | 270 mm |
| Package depth | 498 mm |
| Package weight | 6 kg |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Yes |
| WLAN controller model | Realtec RTL8822CE |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version | 5.0 |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Wi-Fi | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Motherboard chipset | Intel H670 |
| Market positioning | Proven productivity |
| Password protection type | BIOS |
| Password protection type | User |
| Password protection type | Power on |
| Product type | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password protection | Yes |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| Display included | No |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Embedded options available | No |
| Execute Disable Bit | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x) | Yes |
| Idle States | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Pre-installed software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; McAfee LiveSafe™; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HPX for CMIT |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| NVMe | Yes |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| SSD capacity | 512 GB |
| Optical drive type | DVD±RW |
| SSD interface | PCI Express, NVMe |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of storage drives installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Line-in | Yes |
| Line-out | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HP Documentation | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP JumpStart | Yes |
| HP segment | Business |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 49.5 x 19 x 34.5 cm
Weight: 5.63 kg

