















HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBHP-NOT4352
- Тегло: 2.31kg
- SKU: MOBHP-NOT4352
520.87€ (1,018.74лв.)
без ДДС: 434.06€ (848.95лв.)
![]() |
12 x 49.19 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, MOBHP-NOT4352
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4352 характеристики
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4352 спецификации
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4352 review
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4352 сравнение
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4352 отзиви
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4352 намаление
EAN: 198990485195
MPN: AD1T4ET
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor frequency | 2.7 GHz |
| Processor threads | 16 |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cores | 8 |
| Processor model | 7735U |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor family | AMD Ryzen™ 7 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 680M |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Introduction year | 2024 |
| Product colour | Silver |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Turbo silver |
| Original brand name | HP |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 45 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Password protection | Yes |
| Weight | 1.66 kg |
| Width | 359.8 mm |
| Depth | 236 mm |
| Height (rear) | 1.57 cm |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Package depth | 483 mm |
| Package height | 305 mm |
| Package width | 69 mm |
| AC adapter included | Yes |
| HD type | Full HD |
| RGB colour space | NTSC |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display diagonal (metric) | 39.6 cm |
| Panel type | SVA |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Colour gamut | 45% |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| Anti-glare screen | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Low halogen | Yes |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| SSD interface | PCI Express |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 512 GB |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4b |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type | HD |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 41 Wh |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery weight | 190 g |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Touchpad |
| Full-size keyboard | Yes |
| Manufacturer warranty | The one-year (1/1/0) limited warranty covers one year of parts and labour. It does not cover on-site repairs. |
| Number of speakers | 2 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam |
| HP Smart AC Adapter | Yes |
| HP segment | Business |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48 x 7 x 30.5 cm
Weight: 2.31 kg

