





HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 43N04AA
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.11kg
27.56€ (53.91лв.)
без ДДС: 22.97€ (44.93лв.)
Етикети:
HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, 43N04AA
, Hewlett-Packard
, Мишки
, Периферия
, купете HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, цена HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, оферти HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, ревю HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, промоция HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, онлайн магазин HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, поръчай HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse мнения
, HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, hewlett-packard {ucfirst}мишки
, оригинален HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, гаранция HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, бърза доставка HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Hewlett-Packard 43N04AA характеристики
, Hewlett-Packard 43N04AA спецификации
, Hewlett-Packard 43N04AA review
, Hewlett-Packard 43N04AA сравнение
, Hewlett-Packard 43N04AA отзиви
, Hewlett-Packard 43N04AA намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-2700-all-in-one-printer-series/model/31598160?sku=5AR83B&serialnumber=5AR83B |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Product colour: | Silver |
| HP segment: | Business |
| Battery type: | AA |
| Power source: | Batteries |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Weight: | 54.2 g |
| Width: | 107 mm |
| Depth: | 60.5 mm |
| Height: | 29.3 mm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Package width: | 129 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package weight: | 120 g |
| Package height: | 47 mm |
| Warranty card: | Yes |
| Receiver included: | Yes |
| Device interface: | Bluetooth |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Buttons quantity: | 3 |
| Scroll type: | Wheel |
| Movement resolution: | 1600 DPI |
| Warnings: | The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 829160703084 |





