





HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 94C17E9#ABB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.62kg
135.52€ (265.05лв.)
без ДДС: 112.93€ (220.87лв.)
![]() |
12 x 12.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, 94C17E9#ABB
, Hewlett-Packard
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, цена HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, оферти HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, ревю HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, промоция HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, онлайн магазин HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, поръчай HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf мнения
, HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, hewlett-packard {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, гаранция HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, бърза доставка HP 23.8-inch Series 5 FHD monitor - 524sf
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Hewlett-Packard 94C17E9#ABB характеристики
, Hewlett-Packard 94C17E9#ABB спецификации
, Hewlett-Packard 94C17E9#ABB review
, Hewlett-Packard 94C17E9#ABB сравнение
, Hewlett-Packard 94C17E9#ABB отзиви
, Hewlett-Packard 94C17E9#ABB намаление
| Product colour: | Silver |
| Market positioning: | Home |
| Detachable stand: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (max): | 20 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (typical): | 16 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 15 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Height (with stand): | 396.8 mm |
| Depth (with stand): | 177.2 mm |
| Width (with stand): | 535.8 mm |
| Width (without stand): | 535.8 mm |
| Height (without stand): | 31.6 cm |
| Depth (without stand): | 34 mm |
| Weight (with stand): | 2.5 kg |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 5.26 kg |
| Package width: | 610 mm |
| Package height: | 399 mm |
| Package depth: | 121 mm |
| Power adapter included: | Yes |
| Cables included: | HDMI, AC |
| Stand included: | Yes |
| Response time: | 5 ms |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1440 x 900, 1600 x 900, 640 x 480 (VGA), 1024 x 768 (XGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 720 x 400, 1280 x 800, 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 1024 (SXGA) |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Contrast ratio (dynamic): | 10000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | Full HD |
| Pixel pitch: | 0.28 x 0.28 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Horizontal scan range: | 30 - 113 kHz |
| Backlight type: | Edge LED |
| Touchscreen: | No |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Colour gamut: | 99% |
| Surface hardness: | 3H |
| Vertical scan range: | 48 - 100 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1500:1 |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Haze rate: | 25% |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Display diagonal (metric): | 60.5 cm |
| Display technology: | LCD |
| Panel type: | IPS |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 25° |
| HDCP: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Weight: | 2.5 kg |
| Depth: | 34 mm |
| Width: | 535.8 mm |
| Height: | 315.6 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR |





