



HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 7KX11AA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.11kg
28.61€ (55.95лв.)
без ДДС: 23.84€ (46.63лв.)
Етикети:
HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, 7KX11AA
, Hewlett-Packard
, Мишки
, Периферия
, купете HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, цена HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, оферти HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, ревю HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, промоция HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, онлайн магазин HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, поръчай HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless мнения
, HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, hewlett-packard {ucfirst}мишки
, оригинален HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, гаранция HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, бърза доставка HP 220 mouse Ambidextrous RF Wireless
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Hewlett-Packard 7KX11AA характеристики
, Hewlett-Packard 7KX11AA спецификации
, Hewlett-Packard 7KX11AA review
, Hewlett-Packard 7KX11AA сравнение
, Hewlett-Packard 7KX11AA отзиви
, Hewlett-Packard 7KX11AA намаление
| Product colour: | Blue |
| HP segment: | Home |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Power source: | Batteries |
| Battery type: | AA |
| Weight: | 80 g |
| Width: | 94.8 mm |
| Height: | 39.1 mm |
| Depth: | 57 mm |
| Other operating systems supported: | Chrome |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operating systems supported: | MacOS |
| Quantity: | 1 |
| Receiver type: | Micro receiver |
| Receiver included: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Package weight: | 140 g |
| Package height: | 53 mm |
| Package width: | 198 mm |
| Batteries included: | Yes |
| Device interface: | RF Wireless |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Buttons quantity: | 3 |





