


-39 %



HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3") Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 9P521UA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.76kg
491.08€ (960.46лв.)
803.58€ (1,571.67лв.)
без ДДС: 409.23€ (800.38лв.)
![]() |
12 x 46.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, 9P521UA
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, цена HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, оферти HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, ревю HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, промоция HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked мнения
, HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP 17-CN2083D i3-1215U Notebook 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 9P521UA характеристики
, Hewlett-Packard 9P521UA спецификации
, Hewlett-Packard 9P521UA review
, Hewlett-Packard 9P521UA сравнение
, Hewlett-Packard 9P521UA отзиви
, Hewlett-Packard 9P521UA намаление
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor model: | i3-1215U |
| Processor cores: | 6 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor threads: | 8 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Processor cache: | 10 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i3 |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| ECC: | No |
| Product condition: | New / REPACK |
| Colour name: | black |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Silver |
| AC adapter power: | 45 W |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Depth: | 257.8 mm |
| Weight: | 2.08 kg |
| Height: | 20.6 mm |
| Width: | 400.7 mm |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Miracast: | Yes |
| WLAN controller model: | Realtec RTL8822CE |
| MIMO type: | Multi User MIMO |
| Mobile network connection: | No |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| MIMO: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Package height: | 345 mm |
| Package depth: | 520 mm |
| Package width: | 69 mm |
| Package weight: | 2.96 kg |
| Intel Flex Memory Access: | Yes |
| Embedded options available: | No |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| RGB colour space: | NTSC |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Colour gamut: | 45% |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 43.9 cm (17.3") |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 43.9 cm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | Full HD |
| Touchscreen: | No |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express, NVMe |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 256 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Optical drive type: | No |
| Total SSDs capacity: | 256 GB |
| HDMI version: | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Charging port type: | DC-in jack |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera signal format: | 720p |
| Front camera: | Yes |
| Battery weight: | 175 g |
| Fast charging time (50%): | 45 min |
| Number of battery cells: | 3 |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 41 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| HP Security tools: | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP segment: | Home |
| HP Software provided: | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Command Center; MyHP; OMEN Gaming Hub; HP Enhanced Lighting |
| HP front camera: | HP TrueVision HD |
| Sustainable technologies and materials: | EU ROHS, WEEE |






