


-38 %



Havit KB488L wired gaming keyboard – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KB488L
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.90kg
15.14€ (29.62лв.)
24.34€ (47.60лв.)
без ДДС: 12.62€ (24.68лв.)
Етикети:
Havit KB488L wired gaming keyboard
, KB488L
, HAVIT
, Клавиатури
, Периферия
, купете Havit KB488L wired gaming keyboard
, цена Havit KB488L wired gaming keyboard
, оферти Havit KB488L wired gaming keyboard
, ревю Havit KB488L wired gaming keyboard
, промоция Havit KB488L wired gaming keyboard
, онлайн магазин Havit KB488L wired gaming keyboard
, поръчай Havit KB488L wired gaming keyboard
, Havit KB488L wired gaming keyboard мнения
, Havit KB488L wired gaming keyboard сравнение
, евтин Клавиатури
, топ Клавиатури
, най-добър Клавиатури
, нов Клавиатури
, havit {ucfirst}клавиатури
, оригинален Havit KB488L wired gaming keyboard
, гаранция Havit KB488L wired gaming keyboard
, бърза доставка Havit KB488L wired gaming keyboard
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Клавиатури
, клавиатури в българия
, клавиатури techmag
, онлайн поръчка Клавиатури
, магазин за Клавиатури
, топ оферти Клавиатури
, HAVIT KB488L характеристики
, HAVIT KB488L спецификации
, HAVIT KB488L review
, HAVIT KB488L сравнение
, HAVIT KB488L отзиви
, HAVIT KB488L намаление
| Cable length: | 1.5 m |
| USB connector type: | USB Type-A |
| Product colour: | Black |
| Adjustable keyboard height: | Yes |
| Backlight: | Yes |
| Wrist rest: | No |
| Backlight colour: | Multicolour |
| Backlight type: | RGB LED |
| Adjustable backlight: | Yes |
| Power source type: | USB |
| Width: | 439 mm |
| Height: | 28 mm |
| Depth: | 203 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows XP, Windows 11, Windows Vista, Windows 10, Windows, Linux, Mac, Windows 8, Windows 7, Windows 2000 |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Mouse included: | No |
| Windows keys: | Yes |
| Keyboard keys operating life: | 5 million characters |
| Device interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Recommended usage: | Gaming |
| Multimedia keys: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard key switch: | Membrane |
| Anti-ghosting: | Yes |
| Keyboard number of keys: | 107 |
| Warnings: | Protect against mechanical overload. |





