
Havit Fuxi-H7 - gaming headphones, black and white – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Fuxi-H7
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.77kg
65.82€ (128.73лв.)
без ДДС: 54.85€ (107.28лв.)
Етикети:
Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, Fuxi-H7
, HAVIT
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, цена Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, оферти Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, ревю Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, промоция Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, онлайн магазин Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, поръчай Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white мнения
, Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, havit {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, гаранция Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, бърза доставка Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black and white
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, HAVIT Fuxi-H7 характеристики
, HAVIT Fuxi-H7 спецификации
, HAVIT Fuxi-H7 review
, HAVIT Fuxi-H7 сравнение
, HAVIT Fuxi-H7 отзиви
, HAVIT Fuxi-H7 намаление
| Product colour: | Black, White |
| Recommended usage: | Gaming |
| Product type: | Headphones |
| Package contents: | Headphones |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Warnings: | Do not use while charging. |
| Latency: | 28 ms |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth range: | 10 m |
| Length: | 173 mm |
| Material: | Textile, ABS, Cotton |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Weight: | 240 g |
| Height: | 201 mm |
| Width: | 86 mm |
| Driver diameter: | 40 mm |
| USB charging: | Yes |
| Impedance: | 32 Ω |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| Battery lifetime: | 18 h |
| Headphone sensitivity: | 110 dB |
| Battery recharge time: | 2 h |
| Battery capacity: | 750 mAh |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |





