
Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones, beige – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: E510BT(Freego1 Air)
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.14kg
26.39€ (51.61лв.)
без ДДС: 21.99€ (43.01лв.)
Етикети:
Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, E510BT(Freego1 Air)
, HAVIT
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, цена Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, оферти Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, ревю Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, промоция Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, онлайн магазин Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, поръчай Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige мнения
, Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, havit {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, гаранция Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, бърза доставка Havit E510BT Freego1 Air – Open Ear Air Conduction Headphones
, beige
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, HAVIT E510BT(Freego1 Air) характеристики
, HAVIT E510BT(Freego1 Air) спецификации
, HAVIT E510BT(Freego1 Air) review
, HAVIT E510BT(Freego1 Air) сравнение
, HAVIT E510BT(Freego1 Air) отзиви
, HAVIT E510BT(Freego1 Air) намаление
| Weight: | 22 g |
| Height: | 47.5 mm |
| Width: | 98.6 mm |
| Length: | 130,5 mm |
| Product colour: | Beige, Orange |
| Recommended usage: | Music / calls |
| Product type: | Headset |
| Wearing style: | Head-band |
| Headset type: | Binaural |
| Control type: | Buttons |
| Volume control: | Button |
| Package contents: | USB type C cable x 1, Headphones |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Bluetooth: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Bluetooth range: | 10 m |
| Input voltage (earpieces): | 5 V |
| Battery capacity: | 110 mAh |
| USB charging: | Yes |
| Battery recharge time: | 2 h |
| Microphone type: | Built-in |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame. |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Driver diameter: | 16,2 mm |





