





Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E, gold – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AS952E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.97kg
52.30€ (102.28лв.)
без ДДС: 43.58€ (85.24лв.)
Етикети:
Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, AS952E
, Babyliss
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, цена Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, оферти Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, ревю Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, промоция Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, онлайн магазин Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, поръчай Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold мнения
, Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, babyliss {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, гаранция Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, бърза доставка Hair dryer and curling iron Babyliss AS952E
, gold
, Babyliss цена
, Babyliss промоция
, Babyliss отстъпка
, Babyliss Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Babyliss AS952E характеристики
, Babyliss AS952E спецификации
, Babyliss AS952E review
, Babyliss AS952E сравнение
, Babyliss AS952E отзиви
, Babyliss AS952E намаление
| Product colour: | Gold |
| Ceramic coating: | Yes |
| Power: | 650 W |
| Brush diameter (max): | 5 cm |
| Brush diameter (min): | 4 cm |
| Ion conditioning: | Yes |
| Technology: | Warm |
| Number of speeds: | 2 |
| Hair drying: | Yes |
| Number of heating levels: | 2 |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Cool shot function: | Yes |
| Attachments quantity: | 2 |
| Protective caps: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Cord length: | 2.5 m |
| Cordless: | No |
| Built-in display: | No |





