



Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGDBLPW014
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.52kg
31.66€ (61.91лв.)
без ДДС: 26.38€ (51.59лв.)
Етикети:
Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, AGDBLPW014
, Blaupunkt
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, цена Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, оферти Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, ревю Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, промоция Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, онлайн магазин Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, поръчай Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601 мнения
, Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601 сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, blaupunkt {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, гаранция Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, бърза доставка Hair curler with argan oil therapy Blaupunkt HSC601
, Blaupunkt цена
, Blaupunkt промоция
, Blaupunkt отстъпка
, Blaupunkt Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Blaupunkt AGDBLPW014 характеристики
, Blaupunkt AGDBLPW014 спецификации
, Blaupunkt AGDBLPW014 review
, Blaupunkt AGDBLPW014 сравнение
, Blaupunkt AGDBLPW014 отзиви
, Blaupunkt AGDBLPW014 намаление
| Product colour: | Gold, Black |
| Shaft diameter: | 19 mm |
| Plate material: | Ceramic |
| Power: | 45 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Ceramic heating system: | Yes |
| Curling iron shape: | Straight barrel-shaped |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Auto shut-off: | Yes |
| Hair curling: | Yes |
| Fast heat: | Yes |
| Maximum operating temperature range (T-T): | 100 - 220 °C |
| Argan oil: | Yes |
| Technology: | Warm |
| Tourmaline ceramic coating: | Yes |
| Type: | Curling iron |
| Resistant to electrification: | Y |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Manual: | Yes |
| Travel pouch: | Yes |
| Cordless: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Built-in display: | LED |





