


-36 %



Hair clipper ADLER AD 2944 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AD 2944
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.66kg
24.12€ (47.17лв.)
37.76€ (73.86лв.)
без ДДС: 20.10€ (39.31лв.)
Етикети:
Hair clipper ADLER AD 2944
, AD 2944
, Adler
, За мъжа
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Hair clipper ADLER AD 2944
, цена Hair clipper ADLER AD 2944
, оферти Hair clipper ADLER AD 2944
, ревю Hair clipper ADLER AD 2944
, промоция Hair clipper ADLER AD 2944
, онлайн магазин Hair clipper ADLER AD 2944
, поръчай Hair clipper ADLER AD 2944
, Hair clipper ADLER AD 2944 мнения
, Hair clipper ADLER AD 2944 сравнение
, евтин За мъжа
, топ За мъжа
, най-добър За мъжа
, нов За мъжа
, adler {ucfirst}за мъжа
, оригинален Hair clipper ADLER AD 2944
, гаранция Hair clipper ADLER AD 2944
, бърза доставка Hair clipper ADLER AD 2944
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler За мъжа
, за мъжа в българия
, за мъжа techmag
, онлайн поръчка За мъжа
, магазин за За мъжа
, топ оферти За мъжа
, Adler AD 2944 характеристики
, Adler AD 2944 спецификации
, Adler AD 2944 review
, Adler AD 2944 сравнение
, Adler AD 2944 отзиви
, Adler AD 2944 намаление
| Battery life (max): | 1.5 h |
| Battery recharge time: | 1.5 h |
| Maximum hair length: | 1.2 cm |
| Minimum hair length: | 3 mm |
| Number of speeds: | 2 |
| Built-in display: | LCD |
| Product colour: | Silver |
| International Protection (IP) code: | IPX6 |
| Number of nozzles: | 4 |
| Charging station included: | Yes |
| Number of print heads: | 6 |
| Charging cable length: | 1,2 m |
| Cordless: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Ergonomic grip: | Yes |
| Built-in display: | Yes |
| Ergonomic design: | Yes |





