





Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UPS01LCD
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.71kg
71.18€ (139.22лв.)
без ДДС: 59.32€ (116.02лв.)
Етикети:
Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, UPS01LCD
, Green Cell
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, цена Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, оферти Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, ревю Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, промоция Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, онлайн магазин Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, поръчай Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s) мнения
, Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, green cell {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, гаранция Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, бърза доставка Green Cell UPS01LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, Green Cell UPS01LCD характеристики
, Green Cell UPS01LCD спецификации
, Green Cell UPS01LCD review
, Green Cell UPS01LCD сравнение
, Green Cell UPS01LCD отзиви
, Green Cell UPS01LCD намаление
| Waveform: | Sine |
| Input operation voltage (max): | 230 V |
| Input operation voltage (min): | 230 V |
| Power protection features: | Short circuit, Over voltage |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Output power: | 360 W |
| Output power capacity: | 0.6 kVA |
| Response time: | 2 ms |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Output operation voltage (min): | 230 V |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Form factor: | Tower |
| Product colour: | Black |
| Display type: | LCD |
| Depth: | 298 mm |
| Height: | 142 mm |
| Weight: | 4.25 kg |
| Width: | 101 mm |
| Power plug: | Type F |
| AC outlet types: | Type F |
| USB port type: | USB Type-B |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| AC outlets quantity: | 2 AC outlet(s) |
| Modem (RJ-11) ports: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery capacity: | 7 Ah |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery life (max): | 5 year(s) |





