





Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PBGC03
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.45kg
35.87€ (70.15лв.)
без ДДС: 29.89€ (58.46лв.)
Етикети:
Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, PBGC03
, Green Cell
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, цена Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, оферти Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, ревю Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, промоция Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, онлайн магазин Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, поръчай Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black мнения
, Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, green cell {ucfirst}външни батерии
, оригинален Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, гаранция Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, бърза доставка Green Cell PBGC03 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Green Cell PBGC03 характеристики
, Green Cell PBGC03 спецификации
, Green Cell PBGC03 review
, Green Cell PBGC03 сравнение
, Green Cell PBGC03 отзиви
, Green Cell PBGC03 намаление
| Number of simultaneously connected devices (max): | 3 |
| Shape: | Rectangle |
| Charger compatibility: | Universal |
| Product colour: | Black |
| Power protection features: | Overdischarge, Overheating, Overcharge |
| Adjustable output voltage: | Yes |
| Output voltage: | 5 - 12 V |
| Total output power: | 18 W |
| Output current: | 2 A |
| Input voltage: | 5 - 9 V |
| Input current: | 2 A |
| Width: | 140 mm |
| Depth: | 72.8 mm |
| Height: | 24.6 mm |
| Weight: | 341.4 g |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| Fast charging technology: | Quick Charge 3.0 |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Charging source: | USB |
| USB Power Delivery: | Yes |
| Fast charging: | Yes |
| Cables included: | USB Type-C |
| Input interface: | USB Type-C |
| USB Type-A output ports: | 2 |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |





