


-28 %



Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PBGC02S
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.27kg
25.03€ (48.96лв.)
34.66€ (67.78лв.)
без ДДС: 20.86€ (40.80лв.)
Етикети:
Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, PBGC02S
, Green Cell
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, цена Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, оферти Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, ревю Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, промоция Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, онлайн магазин Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, поръчай Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black мнения
, Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, green cell {ucfirst}външни батерии
, оригинален Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, гаранция Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, бърза доставка Green Cell PBGC02S power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Green Cell PBGC02S характеристики
, Green Cell PBGC02S спецификации
, Green Cell PBGC02S review
, Green Cell PBGC02S сравнение
, Green Cell PBGC02S отзиви
, Green Cell PBGC02S намаление
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Shape: | Rectangle |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 3 |
| Charger compatibility: | Universal |
| Power protection features: | Overheating, Overdischarge, Overcharge |
| Total output power: | 18 W |
| Input voltage: | 5,9,12 V |
| Output voltage: | 5,9,12 V |
| Weight: | 197 g |
| Depth: | 72 mm |
| Width: | 140 mm |
| Height: | 14.1 mm |
| Fast charging technology: | Quick Charge 3.0 |
| Charging source: | USB |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Fast charging: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| USB Type-A output ports: | 2 |
| Input interface: | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Type-C connector: | Yes |
| Micro-USB connectors quantity: | 1 |
| Micro-USB connector: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS02: Flammable, GHS06: Toxic |





