





Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGM47
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.26kg
30.10€ (58.86лв.)
без ДДС: 25.08€ (49.05лв.)
Етикети:
Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, AGM47
, Green Cell
, Батерии за UPS и СОТ - аларми
, UPS
, купете Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, цена Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, оферти Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, ревю Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, промоция Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, онлайн магазин Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, поръчай Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH мнения
, Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH сравнение
, евтин Батерии за UPS и СОТ - аларми
, топ Батерии за UPS и СОТ - аларми
, най-добър Батерии за UPS и СОТ - аларми
, нов Батерии за UPS и СОТ - аларми
, green cell {ucfirst}батерии за ups и сот - аларми
, оригинален Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, гаранция Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, бърза доставка Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Батерии за UPS и СОТ - аларми
, батерии за ups и сот - аларми в българия
, батерии за ups и сот - аларми techmag
, онлайн поръчка Батерии за UPS и СОТ - аларми
, магазин за Батерии за UPS и СОТ - аларми
, топ оферти Батерии за UPS и СОТ - аларми
, Green Cell AGM47 характеристики
, Green Cell AGM47 спецификации
, Green Cell AGM47 review
, Green Cell AGM47 сравнение
, Green Cell AGM47 отзиви
, Green Cell AGM47 намаление
| Product type: | Battery |
| Product colour: | Black |
| Brand compatibility: | Universal |
| Height: | 95 mm |
| Weight: | 2.2 kg |
| Width: | 65 mm |
| Depth: | 151 mm |
| Battery capacity: | 8500 mAh |
| Battery voltage: | 12 V |
| Hazard pictogram(s): | GHS06: Toxic, GHS05: Corrosive, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not allow battery terminals to short circuit. |





