





Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGM54
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.55kg
54.47€ (106.53лв.)
без ДДС: 45.39€ (88.78лв.)
Етикети:
Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, AGM54
, Green Cell
, Батерии за UPS и СОТ - аларми
, UPS
, купете Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, цена Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, оферти Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, ревю Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, промоция Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, онлайн магазин Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, поръчай Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V мнения
, Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V сравнение
, евтин Батерии за UPS и СОТ - аларми
, топ Батерии за UPS и СОТ - аларми
, най-добър Батерии за UPS и СОТ - аларми
, нов Батерии за UPS и СОТ - аларми
, green cell {ucfirst}батерии за ups и сот - аларми
, оригинален Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, гаранция Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, бърза доставка Green Cell AGM54 vehicle battery AGM (Absorbed Glass Mat) 22 Ah 12 V
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Батерии за UPS и СОТ - аларми
, батерии за ups и сот - аларми в българия
, батерии за ups и сот - аларми techmag
, онлайн поръчка Батерии за UPS и СОТ - аларми
, магазин за Батерии за UPS и СОТ - аларми
, топ оферти Батерии за UPS и СОТ - аларми
, Green Cell AGM54 характеристики
, Green Cell AGM54 спецификации
, Green Cell AGM54 review
, Green Cell AGM54 сравнение
, Green Cell AGM54 отзиви
, Green Cell AGM54 намаление
| Battery technology: | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Battery voltage: | 12 V |
| Product colour: | Black |
| Maintenance type: | Maintenance Free |
| Battery capacity: | 22 Ah |
| Depth: | 181 mm |
| Weight: | 5.6 kg |
| Width: | 77 mm |
| Height: | 167 mm |
| Hazard pictogram(s): | GHS05: Corrosive, GHS09: Environmental hazard, GHS06: Toxic |
| Warnings: | Do not allow battery terminals to short circuit. |





