





Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMGORDED0427
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
56.33€ (110.17лв.)
без ДДС: 46.94€ (91.81лв.)
Етикети:
Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, PAMGORDED0427
, GOODRAM
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, цена Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, оферти Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, ревю Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, промоция Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, онлайн магазин Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, поръчай Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz мнения
, Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, goodram {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, гаранция Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, бърза доставка Goodram W-LO26S16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, GOODRAM PAMGORDED0427 характеристики
, GOODRAM PAMGORDED0427 спецификации
, GOODRAM PAMGORDED0427 review
, GOODRAM PAMGORDED0427 сравнение
, GOODRAM PAMGORDED0427 отзиви
, GOODRAM PAMGORDED0427 намаление
| CAS latency: | 19 |
| Backlight: | No |
| Product colour: | Black, Green |
| Component for: | Laptop |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| ECC: | No |
| Memory type: | SODIMM |
| On-Die ECC: | No |
| Internal memory: | 16 GB |
| SPD profile: | Yes |
| Memory form factor: | 260-pin SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory voltage: | 1.2 |
| Memory clock speed: | 2666 MHz |
| JEDEC standard: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |





