





Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: W-DL16S08G
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.02kg
30.17€ (59.00лв.)
без ДДС: 25.14€ (49.17лв.)
Етикети:
Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, W-DL16S08G
, GOODRAM
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, цена Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, оферти Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, ревю Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, промоция Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, онлайн магазин Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, поръчай Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz мнения
, Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, goodram {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, гаранция Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, бърза доставка Goodram W-DL16S08G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, GOODRAM W-DL16S08G характеристики
, GOODRAM W-DL16S08G спецификации
, GOODRAM W-DL16S08G review
, GOODRAM W-DL16S08G сравнение
, GOODRAM W-DL16S08G отзиви
, GOODRAM W-DL16S08G намаление
| Memory form factor: | 204-pin SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR3 |
| SPD profile: | Yes |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Internal memory: | 8 GB |
| Backlight: | No |
| JEDEC standard: | Yes |
| Memory type: | SODIMM |
| Module configuration: | 512M x 8 |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Product colour: | Black, Green |
| ECC: | No |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Component for: | Laptop |
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| CAS latency: | 11 |
| On-Die ECC: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |





