





Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UTS3-1280K0R11
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
27.16€ (53.11лв.)
без ДДС: 22.63€ (44.26лв.)
Етикети:
Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, UTS3-1280K0R11
, GOODRAM
, USB памети
, Периферия
, купете Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, goodram {ucfirst}usb памети
, оригинален Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка Goodram UTS3 USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, GOODRAM UTS3-1280K0R11 характеристики
, GOODRAM UTS3-1280K0R11 спецификации
, GOODRAM UTS3-1280K0R11 review
, GOODRAM UTS3-1280K0R11 сравнение
, GOODRAM UTS3-1280K0R11 отзиви
, GOODRAM UTS3-1280K0R11 намаление
| Product colour: | Black |
| Password protection: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Height: | 10.7 mm |
| Width: | 19.3 mm |
| Weight: | 15 g |
| Depth: | 57.1 mm |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Write speed: | 20 MB/s |
| Mac compatibility: | Yes |
| Capacity: | 128 GB |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Read speed: | 60 MB/s |
| Package width: | 103 mm |
| Package depth: | 123 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |




