



Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UME2-1280W0R11-WI
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
26.22€ (51.28лв.)
без ДДС: 21.85€ (42.73лв.)
Етикети:
Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, UME2-1280W0R11-WI
, GOODRAM
, USB памети
, Периферия
, купете Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, цена Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, оферти Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, ревю Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, промоция Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, онлайн магазин Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, поръчай Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White мнения
, Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, goodram {ucfirst}usb памети
, оригинален Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, гаранция Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, бърза доставка Goodram UME2 Winter USB flash drive 128 GB USB Type-A 2.0 (UME2-1280W0R11-WI) White
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, GOODRAM UME2-1280W0R11-WI характеристики
, GOODRAM UME2-1280W0R11-WI спецификации
, GOODRAM UME2-1280W0R11-WI review
, GOODRAM UME2-1280W0R11-WI сравнение
, GOODRAM UME2-1280W0R11-WI отзиви
, GOODRAM UME2-1280W0R11-WI намаление
| Form factor: | Cap |
| Product colour: | White |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Depth: | 9.6 mm |
| Height: | 21 mm |
| Weight: | 9 g |
| Width: | 55 mm |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed: | 20 MB/s |
| Write speed: | 5 MB/s |
| Device interface: | USB Type-A |
| Capacity: | 128 GB |
| USB version: | 2.0 |
| Package height: | 123 mm |
| Package type: | Blister |
| Package width: | 103 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Warnings: | Do not expose to moisture. |





