





Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GR1600S364L11/8G
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
60.16€ (117.65лв.)
без ДДС: 50.13€ (98.05лв.)
Етикети:
Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, GR1600S364L11/8G
, GOODRAM
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, цена Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, оферти Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, ревю Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, промоция Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, онлайн магазин Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, поръчай Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz мнения
, Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, goodram {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, гаранция Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, бърза доставка Goodram GR1600S364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, GOODRAM GR1600S364L11/8G характеристики
, GOODRAM GR1600S364L11/8G спецификации
, GOODRAM GR1600S364L11/8G review
, GOODRAM GR1600S364L11/8G сравнение
, GOODRAM GR1600S364L11/8G отзиви
, GOODRAM GR1600S364L11/8G намаление
| ECC: | No |
| Module configuration: | 512M x 8 |
| Internal memory: | 8 GB |
| CAS latency: | 11 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Memory form factor: | 204-pin SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Component for: | Laptop |
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| Memory voltage: | 1.5 V |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Width: | 67.6 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |





