





Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PSD38G1600L2S
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
45.25€ (88.51лв.)
без ДДС: 37.71€ (73.75лв.)
Етикети:
Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, PSD38G1600L2S
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, цена Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, оферти Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, ревю Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, промоция Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, онлайн магазин Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, поръчай Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB мнения
, Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, гаранция Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, бърза доставка Patriot Memory 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memory module 1 x 8 GB
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PSD38G1600L2S характеристики
, Patriot PSD38G1600L2S спецификации
, Patriot PSD38G1600L2S review
, Patriot PSD38G1600L2S сравнение
, Patriot PSD38G1600L2S отзиви
, Patriot PSD38G1600L2S намаление
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| SPD profile: | Yes |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| ECC: | No |
| Internal memory: | 8 GB |
| Component for: | Laptop |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Memory form factor: | 204-pin SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Depth: | 3.2 mm |
| Width: | 67 mm |
| Weight: | 9 g |
| Height: | 30 mm |
| Package weight: | 18 g |
| Package type: | SO-DIMM |
| Package dimensions (WxDxH): | 99.5 x 6.6 x 130.9 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |






