



Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter, 300 Mbps – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WNP-UA300P-02
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.03kg
17.86€ (34.92лв.)
без ДДС: 14.88€ (29.10лв.)
Етикети:
Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, WNP-UA300P-02
, GEMBIRD
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, цена Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, оферти Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, ревю Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, промоция Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, онлайн магазин Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, поръчай Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps мнения
, Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, gembird {ucfirst}мрежови карти
, оригинален Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, гаранция Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, бърза доставка Gembird WNP-UA300P-02 High power USB WiFi adapter
, 300 Mbps
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, GEMBIRD WNP-UA300P-02 характеристики
, GEMBIRD WNP-UA300P-02 спецификации
, GEMBIRD WNP-UA300P-02 review
, GEMBIRD WNP-UA300P-02 сравнение
, GEMBIRD WNP-UA300P-02 отзиви
, GEMBIRD WNP-UA300P-02 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Antenna design: | External & Internal |
| Antenna connector type: | R-SMA |
| LED indicators: | Yes |
| Chipset: | RTL8192EU |
| Product colour: | Black |
| Antenna: | Yes |
| Internal: | No |
| Output current: | 0.5 A |
| Output voltage: | 5 V |
| USB powered: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Depth: | 10 mm |
| Height: | 45 mm |
| Weight: | 35 g |
| Width: | 10 mm |
| Frequency range: | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Maximum data transfer rate: | 300 Mbit/s |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Package depth: | 140 mm |
| Package width: | 90 mm |
| Package height: | 13 mm |
| Host interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Interface: | Wi-Fi |
| USB version: | 2.0 |
| Detachable antenna(s): | Yes |
| High power: | Yes |
| Antennas quantity: | 1 |









