





Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WNP-UA1300-03
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.03kg
22.69€ (44.38лв.)
без ДДС: 18.91€ (36.98лв.)
Етикети:
Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, WNP-UA1300-03
, GEMBIRD
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, цена Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, оферти Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, ревю Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, промоция Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, онлайн магазин Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, поръчай Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter мнения
, Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, gembird {ucfirst}мрежови карти
, оригинален Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, гаранция Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, бърза доставка Gembird WNP-UA1300-03 Compact dual-band AC1300 USB Wi-Fi adapter
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, GEMBIRD WNP-UA1300-03 характеристики
, GEMBIRD WNP-UA1300-03 спецификации
, GEMBIRD WNP-UA1300-03 review
, GEMBIRD WNP-UA1300-03 сравнение
, GEMBIRD WNP-UA1300-03 отзиви
, GEMBIRD WNP-UA1300-03 намаление
| Internal: | Yes |
| Chipset: | RTL8812BU |
| Product colour: | Black |
| Antenna: | Yes |
| Component for: | PC/Laptop |
| Antenna gain level (max): | 2 dBi |
| Antenna design: | Internal |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Height: | 42 mm |
| Depth: | 19 mm |
| Weight: | 4.4 g |
| Width: | 9 mm |
| Frequency range: | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate: | 867 Mbit/s |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Windows operating systems supported: | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Package width: | 90 mm |
| Package height: | 20 mm |
| Package depth: | 155 mm |
| Manual: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Host interface: | USB 3.0 |
| USB ports quantity: | 1 |
| USB connector form factor: | Straight |









