





Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BHP-WAW
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.27kg
21.16€ (41.38лв.)
без ДДС: 17.63€ (34.48лв.)
Етикети:
Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, BHP-WAW
, GEMBIRD
, Геймърски слушалки
, Геймърска периферия
, купете Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, цена Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, оферти Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, ревю Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, промоция Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, онлайн магазин Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, поръчай Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black мнения
, Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black сравнение
, евтин Геймърски слушалки
, топ Геймърски слушалки
, най-добър Геймърски слушалки
, нов Геймърски слушалки
, gembird {ucfirst}геймърски слушалки
, оригинален Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, гаранция Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, бърза доставка Gembird Warszawa Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music Micro-USB Bluetooth Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Геймърски слушалки
, геймърски слушалки в българия
, геймърски слушалки techmag
, онлайн поръчка Геймърски слушалки
, магазин за Геймърски слушалки
, топ оферти Геймърски слушалки
, GEMBIRD BHP-WAW характеристики
, GEMBIRD BHP-WAW спецификации
, GEMBIRD BHP-WAW review
, GEMBIRD BHP-WAW сравнение
, GEMBIRD BHP-WAW отзиви
, GEMBIRD BHP-WAW намаление
| Product type: | Headset |
| Detachable cable: | Yes |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Product colour: | Black |
| Volume control: | Button |
| Wearing style: | Head-band |
| Headset type: | Binaural |
| Wireless range: | 10 m |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| USB connector: | Micro-USB |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Bluetooth profiles: | A2DP, AVRCP, HSP, HFP |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 250 mAh |
| Rechargeable battery: | Yes |
| Continuous audio playback time: | 6, 500 |
| Battery operated: | Yes |
| 2.5 mm connector: | No |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Microphone type: | Built-in |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |









