







Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32") Black Desk
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAGEMUCH0028
- Тегло: 2.95kg
- SKU: TVAGEMUCH0028
34.56€ (67.59лв.)
без ДДС: 28.80€ (56.33лв.)
Етикети:
Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, TVAGEMUCH0028
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, цена Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, оферти Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, ревю Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, промоция Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, онлайн магазин Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, поръчай Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk мнения
, Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, гаранция Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, бърза доставка Gembird MA-D1-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Black Desk
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0028 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0028 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0028 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0028 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0028 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0028 намаление
EAN: 8716309126069
MPN: MA-D1-01
Technical Specifications
| Housing material | Plastic |
| Housing material | Steel |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Easy to install | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight | 2.7 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivelling | Yes |
| Cable management | Yes |
| Tilt angle range | -45 - 45° |
| Height adjustment | Yes |
| Pivot angle | -180 - 180° |
| Swivel angle range | -90 - 90° |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting | Clamp |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10.5 x 44 x 13 cm
Weight: 2.945 kg




