





Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: A-VGA-HDMI-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.10kg
20.86€ (40.79лв.)
без ДДС: 17.38€ (33.99лв.)
Етикети:
Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, A-VGA-HDMI-01
, GEMBIRD
, Адаптери
, Кабели и адаптери
, купете Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, цена Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, оферти Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, ревю Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, промоция Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, онлайн магазин Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, поръчай Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black мнения
, Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black сравнение
, евтин Адаптери
, топ Адаптери
, най-добър Адаптери
, нов Адаптери
, gembird {ucfirst}адаптери
, оригинален Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, гаранция Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, бърза доставка Gembird A-VGA-HDMI-01 video cable adapter 0.15 m HDMI Type A (Standard) VGA (D-Sub) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Адаптери
, адаптери в българия
, адаптери techmag
, онлайн поръчка Адаптери
, магазин за Адаптери
, топ оферти Адаптери
, GEMBIRD A-VGA-HDMI-01 характеристики
, GEMBIRD A-VGA-HDMI-01 спецификации
, GEMBIRD A-VGA-HDMI-01 review
, GEMBIRD A-VGA-HDMI-01 сравнение
, GEMBIRD A-VGA-HDMI-01 отзиви
, GEMBIRD A-VGA-HDMI-01 намаление
| Connector 2 gender: | Female |
| Connector 1: | HDMI Type A (Standard) |
| Supported video modes: | 1080p |
| Maximum resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Connector 1 gender: | Male |
| Connector 2: | VGA (D-Sub) |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 0.15 m |
| Package width: | 110 mm |
| Package type: | Blister |
| Package height: | 185 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |









