





Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A-USB3C-LAN-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.05kg
23.53€ (46.02лв.)
без ДДС: 19.61€ (38.35лв.)
Етикети:
Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, A-USB3C-LAN-01
, GEMBIRD
, Адаптери
, Кабели и адаптери
, купете Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, цена Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, оферти Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, ревю Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, промоция Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, онлайн магазин Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, поръчай Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey мнения
, Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey сравнение
, евтин Адаптери
, топ Адаптери
, най-добър Адаптери
, нов Адаптери
, gembird {ucfirst}адаптери
, оригинален Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, гаранция Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, бърза доставка Gembird A-USB3C-LAN-01 notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Адаптери
, адаптери в българия
, адаптери techmag
, онлайн поръчка Адаптери
, магазин за Адаптери
, топ оферти Адаптери
, GEMBIRD A-USB3C-LAN-01 характеристики
, GEMBIRD A-USB3C-LAN-01 спецификации
, GEMBIRD A-USB3C-LAN-01 review
, GEMBIRD A-USB3C-LAN-01 сравнение
, GEMBIRD A-USB3C-LAN-01 отзиви
, GEMBIRD A-USB3C-LAN-01 намаление
| Weight: | 20 g |
| Depth: | 25 mm |
| Height: | 15 mm |
| Width: | 48 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100, 1000 |
| Networking standards: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Product colour: | Black, Grey |
| Housing material: | Metal |
| Hub interfaces: | RJ-45 |
| Plug and Play: | Yes |
| Package width: | 90 mm |
| Package height: | 150 mm |
| Manual: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Host interface: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Cable length: | 0.15 m |








