





Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A-HDMIM-DPF-02
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.07kg
40.54€ (79.28лв.)
без ДДС: 33.78€ (66.07лв.)
Етикети:
Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, A-HDMIM-DPF-02
, GEMBIRD
, Адаптери
, Кабели и адаптери
, купете Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, цена Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, оферти Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, ревю Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, промоция Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, онлайн магазин Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, поръчай Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black мнения
, Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black сравнение
, евтин Адаптери
, топ Адаптери
, най-добър Адаптери
, нов Адаптери
, gembird {ucfirst}адаптери
, оригинален Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, гаранция Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, бърза доставка Gembird A-HDMIM-DPF-02 video cable adapter 0.1 m HDMI Type A (Standard) DisplayPort Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Адаптери
, адаптери в българия
, адаптери techmag
, онлайн поръчка Адаптери
, магазин за Адаптери
, топ оферти Адаптери
, GEMBIRD A-HDMIM-DPF-02 характеристики
, GEMBIRD A-HDMIM-DPF-02 спецификации
, GEMBIRD A-HDMIM-DPF-02 review
, GEMBIRD A-HDMIM-DPF-02 сравнение
, GEMBIRD A-HDMIM-DPF-02 отзиви
, GEMBIRD A-HDMIM-DPF-02 намаление
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Cable length: | 0.1 m |
| Product colour: | Black |
| Connector 2: | DisplayPort |
| Connector 2 form factor: | Straight |
| Connector 1 form factor: | Straight |
| Connector 1: | HDMI Type A (Standard) |
| Refresh rate at maximum resolution: | 60 Hz |
| Connector 1 gender: | Male |
| Power source: | USB |
| Connector 2 gender: | Female |
| Weight: | 69 g |
| Depth: | 23 mm |
| Height: | 22 mm |
| Width: | 178 mm |
| Sustainability certificates: | RoHS, CE |







