
Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: A-DPM-HDMIF-002
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.05kg
15.30€ (29.92лв.)
без ДДС: 12.75€ (24.94лв.)
Етикети:
Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, A-DPM-HDMIF-002
, GEMBIRD
, Адаптери
, Кабели и адаптери
, купете Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, цена Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, оферти Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, ревю Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, промоция Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, онлайн магазин Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, поръчай Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black мнения
, Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black сравнение
, евтин Адаптери
, топ Адаптери
, най-добър Адаптери
, нов Адаптери
, gembird {ucfirst}адаптери
, оригинален Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, гаранция Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, бърза доставка Gembird A-DPM-HDMIF-002 video cable adapter 0.1 m DisplayPort HDMI Type A (Standard) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Адаптери
, адаптери в българия
, адаптери techmag
, онлайн поръчка Адаптери
, магазин за Адаптери
, топ оферти Адаптери
, GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 характеристики
, GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 спецификации
, GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 review
, GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 сравнение
, GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 отзиви
, GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 намаление
| Product colour: | Black |
| Maximum resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Connector 1: | DisplayPort |
| DisplayPort version: | 1.0 |
| Connector 2 gender: | Female |
| Cable length: | 0.1 m |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Connector 2: | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender: | Male |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight: | 8.16 kg |
| Products per master (outer) case: | 200 pc(s) |
| Master (outer) case height: | 320 mm |
| Master (outer) case width: | 340 mm |
| Master (outer) case length: | 390 mm |
| Sustainability certificates: | RoHS |









