





GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G-21820
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.10kg
31.66€ (61.91лв.)
без ДДС: 26.38€ (51.59лв.)
Етикети:
GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, G-21820
, GEFU
, Метеостанции и термометри
, Електрическо оборудване
, купете GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, цена GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, оферти GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, ревю GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, промоция GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, онлайн магазин GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, поръчай GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital мнения
, GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital сравнение
, евтин Метеостанции и термометри
, топ Метеостанции и термометри
, най-добър Метеостанции и термометри
, нов Метеостанции и термометри
, gefu {ucfirst}метеостанции и термометри
, оригинален GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, гаранция GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, бърза доставка GEFU 21820 food thermometer -45 - 200 °C Digital
, GEFU цена
, GEFU промоция
, GEFU отстъпка
, GEFU Метеостанции и термометри
, метеостанции и термометри в българия
, метеостанции и термометри techmag
, онлайн поръчка Метеостанции и термометри
, магазин за Метеостанции и термометри
, топ оферти Метеостанции и термометри
, GEFU G-21820 характеристики
, GEFU G-21820 спецификации
, GEFU G-21820 review
, GEFU G-21820 сравнение
, GEFU G-21820 отзиви
, GEFU G-21820 намаление
| Product colour: | Black, Stainless steel |
| Response time: | 10 s |
| Temperature range (T-T): | -45 - 200 °C, -49 - 392 °F |
| Material: | Stainless steel, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Silicone |
| Temperature measurement units: | F, °C |
| Type: | Digital |
| Height: | 22 mm |
| Depth: | 238 mm |
| Width: | 31 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Batteries included: | Yes |
| Battery technology: | Alkaline |





