
-39 %
G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F4-2666C19S-32GNT
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.04kg
68.56€ (134.08лв.)
112.18€ (219.40лв.)
без ДДС: 57.13€ (111.74лв.)
Етикети:
G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, F4-2666C19S-32GNT
, G.SKILL
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, цена G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, оферти G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, ревю G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, промоция G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, онлайн магазин G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, поръчай G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz мнения
, G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, g.skill {ucfirst}оперативна памет
, оригинален G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, гаранция G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, бърза доставка G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, G.SKILL F4-2666C19S-32GNT характеристики
, G.SKILL F4-2666C19S-32GNT спецификации
, G.SKILL F4-2666C19S-32GNT review
, G.SKILL F4-2666C19S-32GNT сравнение
, G.SKILL F4-2666C19S-32GNT отзиви
, G.SKILL F4-2666C19S-32GNT намаление
| Internal memory: | 32 GB |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| ECC: | No |
| CAS latency: | 19 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 32 GB |
| SPD profile: | Yes |
| Memory channels: | Single-channel |
| Memory clock speed: | 2666 MHz |
| Backlight: | No |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory voltage: | 1.2 |
| Component for: | PC/Server |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |








