


-39 %



G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F4-3600C18D-16GTZR
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.19kg
55.48€ (108.50лв.)
90.79€ (177.57лв.)
без ДДС: 46.23€ (90.42лв.)
Етикети:
G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, F4-3600C18D-16GTZR
, G.SKILL
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, цена G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, оферти G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, ревю G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, промоция G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, онлайн магазин G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, поръчай G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz мнения
, G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, g.skill {ucfirst}оперативна памет
, оригинален G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, гаранция G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, бърза доставка G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-16GTZR memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, G.SKILL F4-3600C18D-16GTZR характеристики
, G.SKILL F4-3600C18D-16GTZR спецификации
, G.SKILL F4-3600C18D-16GTZR review
, G.SKILL F4-3600C18D-16GTZR сравнение
, G.SKILL F4-3600C18D-16GTZR отзиви
, G.SKILL F4-3600C18D-16GTZR намаление
| SPD speed: | 2133 MHz |
| Memory layout (modules x size): | 2 x 8 GB |
| Cooling type: | Heatsink |
| ECC: | No |
| Component for: | PC/Server |
| Memory form factor: | 288-pin DIMM |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Lead plating: | Gold |
| Internal memory: | 16 GB |
| SPD profile: | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Yes |
| SPD voltage: | 1.2 V |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Backlight colour: | Various |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Backlight: | Yes |
| Memory clock speed: | 3600 MHz |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version: | 2.0 |
| CAS latency: | 18 |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |








