





G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F4-3600C16D-64GVK
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.12kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, F4-3600C16D-64GVK
, G.SKILL
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, цена G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, оферти G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, ревю G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, промоция G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, онлайн магазин G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, поръчай G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz мнения
, G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, g.skill {ucfirst}оперативна памет
, оригинален G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, гаранция G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, бърза доставка G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-64GVK memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3600 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, G.SKILL F4-3600C16D-64GVK характеристики
, G.SKILL F4-3600C16D-64GVK спецификации
, G.SKILL F4-3600C16D-64GVK review
, G.SKILL F4-3600C16D-64GVK сравнение
, G.SKILL F4-3600C16D-64GVK отзиви
, G.SKILL F4-3600C16D-64GVK намаление
| ECC: | No |
| Memory voltage: | 1.45 V |
| CAS latency: | 16 |
| Component for: | PC/Server |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory clock speed: | 3600 MHz |
| Internal memory: | 64 GB |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Memory layout (modules x size): | 2 x 32 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |








