


-39 %



G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F5-4800S4039A16GX1-RS
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.03kg
50.44€ (98.64лв.)
82.54€ (161.43лв.)
без ДДС: 42.03€ (82.20лв.)
Етикети:
G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, F5-4800S4039A16GX1-RS
, G.SKILL
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, цена G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, оферти G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, ревю G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, промоция G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, онлайн магазин G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, поръчай G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz мнения
, G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, g.skill {ucfirst}оперативна памет
, оригинален G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, гаранция G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, бърза доставка G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX1-RS memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, G.SKILL F5-4800S4039A16GX1-RS характеристики
, G.SKILL F5-4800S4039A16GX1-RS спецификации
, G.SKILL F5-4800S4039A16GX1-RS review
, G.SKILL F5-4800S4039A16GX1-RS сравнение
, G.SKILL F5-4800S4039A16GX1-RS отзиви
, G.SKILL F5-4800S4039A16GX1-RS намаление
| Memory layout (modules x size): | 1 x 16 GB |
| ECC: | No |
| Memory voltage: | 1.1 V |
| SPD profile: | Yes |
| Internal memory type: | DDR5 |
| CAS latency: | 40 |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | 262-pin SO-DIMM |
| Component for: | Laptop |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |








