
G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F4-2400C17S-4GNT
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.03kg
44.11€ (86.28лв.)
без ДДС: 36.76€ (71.90лв.)
Етикети:
G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, F4-2400C17S-4GNT
, G.SKILL
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, цена G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, оферти G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, ревю G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, промоция G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, онлайн магазин G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, поръчай G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz мнения
, G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, g.skill {ucfirst}оперативна памет
, оригинален G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, гаранция G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, бърза доставка G.Skill F4-2400C17S-4GNT memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, G.SKILL F4-2400C17S-4GNT характеристики
, G.SKILL F4-2400C17S-4GNT спецификации
, G.SKILL F4-2400C17S-4GNT review
, G.SKILL F4-2400C17S-4GNT сравнение
, G.SKILL F4-2400C17S-4GNT отзиви
, G.SKILL F4-2400C17S-4GNT намаление
| Memory clock speed: | 2400 MHz |
| SPD voltage: | 1.2 V |
| Product colour: | Black |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Internal memory: | 4 GB |
| CAS latency: | 17 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 4 GB |
| Memory voltage: | 1.2 |
| Memory channels: | Single-channel |
| Component for: | PC/Server |
| ECC: | No |
| Internal memory type: | DDR4 |
| SPD speed: | 2400 MHz |
| Height: | 31.2 mm |








