
G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F4-2400C17D-8GIS
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.07kg
36.38€ (71.16лв.)
без ДДС: 30.32€ (59.30лв.)
Етикети:
G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, F4-2400C17D-8GIS
, G.SKILL
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, цена G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, оферти G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, ревю G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, промоция G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, онлайн магазин G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, поръчай G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz мнения
, G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, g.skill {ucfirst}оперативна памет
, оригинален G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, гаранция G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, бърза доставка G.Skill Aegis F4-2400C17D-8GIS memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR4 2400 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, G.SKILL F4-2400C17D-8GIS характеристики
, G.SKILL F4-2400C17D-8GIS спецификации
, G.SKILL F4-2400C17D-8GIS review
, G.SKILL F4-2400C17D-8GIS сравнение
, G.SKILL F4-2400C17D-8GIS отзиви
, G.SKILL F4-2400C17D-8GIS намаление
| SPD voltage: | 1.2 V |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory form factor: | 288-pin DIMM |
| CAS latency: | 17 |
| ECC: | No |
| Memory layout (modules x size): | 2 x 4 GB |
| SPD speed: | 2400 MHz |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version: | 2.0 |
| Memory clock speed: | 2400 MHz |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Yes |
| Component for: | PC/Server |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Product colour: | Red, Black |
| Internal memory: | 8 GB |
| Height: | 31.2 mm |








