





FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1,5kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPF4DKAS0001
- Тегло: 1.50kg
31.26€ (61.14лв.)
без ДДС: 26.05€ (50.95лв.)
Етикети:
FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPF4DKAS0001
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, цена FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - dry dog food - 1
, 5kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPF4DKAS0001 характеристики
, DLPF4DKAS0001 спецификации
, DLPF4DKAS0001 review
, DLPF4DKAS0001 сравнение
, DLPF4DKAS0001 отзиви
, DLPF4DKAS0001 намаление
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Pet specific needs: | Sterilised, Diabetes, Pancreatic insufficiency, Help to maintain a healthy weight, Spayed or neutered, Tendency to be overweight, Protection of the digestive tract |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight: | 1.5 kg |
| Sugar free: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Soy free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Additional features: | Overweight, Gluten-free, Grain-free, Pancreas, For seniors, Diabetes, Sterilization, Food hypersensitivity |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Salmon |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Senior |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | FISH4DOGS Superior |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Crude ash: | 7% |
| Fat content: | 7% |
| Protein: | 22% |
| Crude fibres: | 3.5% |





