





Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BL115
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.35kg
36.54€ (71.47лв.)
без ДДС: 30.45€ (59.56лв.)
Етикети:
Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, BL115
, BE QUIET!
, Охладители
, PC компоненти
, купете Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, цена Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, оферти Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, ревю Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, промоция Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, онлайн магазин Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, поръчай Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White мнения
, Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White сравнение
, евтин Охладители
, топ Охладители
, най-добър Охладители
, нов Охладители
, be quiet! {ucfirst}охладители
, оригинален Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, гаранция Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, бърза доставка Fan - Be Quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed White
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Охладители
, охладители в българия
, охладители techmag
, онлайн поръчка Охладители
, магазин за Охладители
, топ оферти Охладители
, BE QUIET! BL115 характеристики
, BE QUIET! BL115 спецификации
, BE QUIET! BL115 review
, BE QUIET! BL115 сравнение
, BE QUIET! BL115 отзиви
, BE QUIET! BL115 намаление
| Illumination colour: | No |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Product colour: | White |
| Illumination LED: | No |
| Width: | 120 mm |
| Weight: | 40 g |
| Depth: | 25 mm |
| PWM speed control: | Yes |
| Suitable location: | Computer case |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Type: | Fan |
| Noise level (high speed): | 31.2 dB |
| Rotational speed (min): | 0 RPM |
| Maximum air pressure: | 3.96 mmH2O |
| Maximum airflow: | 76.7 cfm |
| Rotational speed (max): | 2500 RPM |





