





be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: BGW71
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 18.21kg
319.49€ (624.86лв.)
без ДДС: 266.24€ (520.72лв.)
![]() |
12 x 30.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, BGW71
, BE QUIET!
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, цена be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, оферти be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, ревю be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, промоция be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, онлайн магазин be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, поръчай be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower мнения
, be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, be quiet! {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, гаранция be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, бърза доставка be quiet! LIGHT BASE 900 FX Black Full Tower
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, BE QUIET! BGW71 характеристики
, BE QUIET! BGW71 спецификации
, BE QUIET! BGW71 review
, BE QUIET! BGW71 сравнение
, BE QUIET! BGW71 отзиви
, BE QUIET! BGW71 намаление
| Compliance certificates: | UKCA, WEEE, RoHS, CE |
| Number of 3.5" bays: | 1 |
| Material: | Glass, SGCC, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Supported motherboard form factors: | micro ATX, Mini-ITX, EATX, ATX, XL-ATX |
| Product colour: | Black |
| Suitable for: | Gaming |
| Maximum PSU length: | 22.5 cm |
| Illumination location: | Case fans, Front |
| On/off button: | Yes |
| Type: | PC |
| Maximum CPU cooler height: | 19 cm |
| Number of expansion slots: | 8 |
| Reset button: | Yes |
| Illumination: | Yes |
| Side window: | Yes |
| Anti-dust filter: | Yes |
| Form factor: | Full Tower |
| Maximum graphics card length: | 49.5 cm |
| Number of 2.5" bays: | 4 |
| Illumination colour: | Multi |
| RGB control button: | Yes |
| Depth: | 532 mm |
| Height: | 484 mm |
| Weight: | 16.8 kg |
| Width: | 327 mm |
| Package weight: | 18.7 kg |
| Package height: | 632 mm |
| Package depth: | 572 mm |
| Package width: | 431 mm |
| Supported HDD sizes: | 3.5", 2.5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| Audio input: | Yes |
| Audio output: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| Number of bottom fans supported (max): | 3 |
| Bottom fans diameters supported: | 120 mm, 140 |
| Top fans diameters supported: | 120, 140 |
| Rear radiator sizes supported: | 140, 120 |
| Rear fans installed: | 1x 140 mm |
| Maximum air pressure: | 1.49 mmH2O |
| Rear fans diameters supported: | 120, 140 mm |
| Maximum airflow: | 56 cfm |
| Number of top fans supported (max): | 3 |
| Bottom radiator sizes supported: | 280, 420 mm, 240, 360 mm, 140, 120 |
| Pulse-width modulation (PWM) support: | Yes |
| Number of rear fans supported (max): | 1 |
| Side fans diameters supported: | 140 mm, 120 mm |
| Liquid cooling capability: | Yes |
| Fan speed: | 1300 - 1500 RPM |
| Side fans installed: | 3x 140 mm |
| Number of side fans supported (max): | 3 |
| Fan 2 maximum air pressure: | 1.1 mmH2O |
| Fan speed control: | Yes |
| Side radiator sizes supported: | 280, 120, 240, 360 mm, 140 |
| Fan 2 maximum airflow: | 51.37 cfm |
| Power supply included: | No |
| Supported power supply form factors: | ATX, PS2 |






