
EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPEZVKAM0087
- Тегло: 0.80kg
- SKU: CIPEZVKAM0087
98.04€ (191.75лв.)
без ДДС: 81.70€ (159.79лв.)
![]() |
12 x 9.26 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, CIPEZVKAM0087
, ezviz
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, цена EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, оферти EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, ревю EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, промоция EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, онлайн магазин EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, поръчай EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole мнения
, EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ezviz {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, гаранция EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, бърза доставка EZVIZ H8c 4G Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, ezviz цена
, ezviz промоция
, ezviz отстъпка
, ezviz Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ezviz CIPEZVKAM0087 характеристики
, ezviz CIPEZVKAM0087 спецификации
, ezviz CIPEZVKAM0087 review
, ezviz CIPEZVKAM0087 сравнение
, ezviz CIPEZVKAM0087 отзиви
, ezviz CIPEZVKAM0087 намаление
EAN: 6941545631301
MPN: H8c 4G 2K
Technical Specifications
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Weatherproof | Yes |
| Form factor | Dome |
| Product colour | White |
| DC output current | 1 A |
| DC output voltage | 12 |
| Power source type | DC |
| Video motion detection | Yes |
| Password protection | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Vehicle detection |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection |
| Digital watermark | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Anti-flicker | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 95 °C |
| Height | 140 mm |
| Weight | 513.8 g |
| Depth | 136 mm |
| Width | 100 mm |
| Mobile network connection | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Mobile network generation | 4G |
| SIM card slot | Yes |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Ethernet LAN | Yes |
| Certification | CE / WEEE / RoHS / REACH |
| PTZ control | Yes |
| Auto-tracking | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Type | IP security camera |
| Package height | 192 mm |
| Package weight | 796.7 g |
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Screws included | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| Drilling template included | Yes |
| Manual | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Built-in HDD | No |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Pan range | 0 - 350° |
| Minimum illumination | 0.5 lx |
| Lens viewing angle, diagonal | 102° |
| Lens viewing angle, horizontal | 86° |
| Lens viewing angle, vertical | 46° |
| Tilt angle range | 0 - 80° |
| Progressive scan | Yes |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.265 |
| Video compression formats | H.264 |
| Total megapixels | 3 MP |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Bit rate | 3Mbps |
| Frame rate | 30 fps |
| Noise reduction | Yes |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Number of lenses | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15.5 x 15.4 x 19.8 cm
Weight: 0.802 kg



